przygarnę fretkę! lub dam tymczas

Informacje o fretkach do adopcji.

przygarnę fretkę! lub dam tymczas

Postprzez Daria_17 » 15 lis 2011, o 21:29

Jestem Daria, mieszkam w Będzinie, woj.śląskie :) od dawna interesuję się freciakami, ogólnie od zawsze w moim domu były zwierzęta, aktualnie jest piesek( kundelek, uratowany od pewnej śmierci, spokojny, ułożony pies) oraz króliczek miniaturka( już bardzoo stary, wyciągnięty z jednego z zoologików) wchodzę na Waszą stronę już od dawna, czytam, dowiaduję się, interesuję i z co raz większym przerażeniem patrzę co robi moda z tymi cudownymi zwierzakami, ile freciaków traci domy... Zawsze zwierzęta w moim domu stanowiły integralną część życia, przez 3 lata byłam wolontariuszką jednej ze śląskich fundacji, oraz przez ok. 4 lata pomagałam ratować psiaki ze sosnowieckiego schroniska, nie potrafię przejść obojętnie obok cierpienia. Dlatego chętnie pomogę jakiejś fretce,jedynym wymogiem jaki stawiam to płeć, pragnę samiczki, najlepiej w miarę łagodnej, nie gryzącej, jeśli są jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem
pozdrawiam
Daria
Daria_17
 

Re: przygarnę fretkę! lub dam tymczas

Postprzez Ezyna » 15 lis 2011, o 23:20

Daria, szukaj w naszych ogłoszeniach adopcyjnych :) Są fretki w potrzebie na Śląsku i we wrocławskim. Pisz do koordynatorów regionalnych - Myni i Anowiki. Także do prowadzacych adopcje http://fretek.org/adopcje
http://fretek.org/faa-kontakty
Dobrzy ludzie nie krzywdzą zwierząt i nie pozwalają na to innym
tel. 606 474 362
Avatar użytkownika
Ezyna
Zarząd SPF
 
Posty: 2530
Dołączył(a): 6 sie 2009, o 23:22
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz

Re: przygarnę fretkę! lub dam tymczas

Postprzez novix11 » 15 lis 2011, o 23:56

napisz do Krzyśka - mozecie mnie zrąbać ale chyba najblizej masz do niego właśnie :)
novix11
Członek Wspierający
 
Posty: 155
Dołączył(a): 10 maja 2010, o 23:21
Lokalizacja: Gliwice

Re: przygarnę fretkę! lub dam tymczas

Postprzez Daria_17 » 16 lis 2011, o 22:15

Napisałam emaila do P. Krzyśka, czekam na kontakt :)
oglądałam już dziś wiele fretek szukających domku,ale żadnej nie ma z woj. śląskiego. Jeśli ktoś z chęcią porozmawiał by o fretkach, po odpowiadał na nurtujące mnie pytania, to to jest moje gg-9997512, proszę o kontakt:)
Daria_17
 

Re: przygarnę fretkę! lub dam tymczas

Postprzez Krzysiek » 16 lis 2011, o 23:29

Cześć,
gg mało używam, ale jakoś się dogadamy :)
Pozdrawiam
Krzysiek
Krzysiek
Członek Zwyczajny
 
Posty: 3246
Dołączył(a): 6 sie 2009, o 22:00
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: przygarnę fretkę! lub dam tymczas

Postprzez Daria_17 » 29 sty 2012, o 19:53

Przepraszam, że nic nie pisałam :) długo zastanawiałam się nad freciakiem, czytałam o nich. W aktualnej chwili nie byłabym w stanie dać freciakowi domu na stałe z prostej przyczyny- mam królika, a na forum o fretkach czytałam,że innych zwierząt (gryzoni) nie tolerują... nie wyobrażam sobie mieć zwierzaki na stałe i je izolować, to głupie... natomiast, gdyby potrzebny byłby pilny tymczas dla fretki, najlepiej samiczki, to zawsze proszę do mnie pisać gg- 9997512 lub email darka_xd@tlen.pl zawsze odpiszę i postaram się zawsze pomóc. Myślę osobiście, że DT byłby dla mnie najlepszą opcją, miałabym możliwość poznać te zwierzaki w codziennym życiu i przekonać się czy to zwierze dla mnie i czy sobie poradzę... :)
Daria_17
 

Re: przygarnę fretkę! lub dam tymczas

Postprzez sawczenko » 12 mar 2012, o 22:00

króliki to zajęczaki nie gryzonie ;) ale i tak biedak mógłby się mocno zestresować czując w swoim otoczeniu drapieżnika jakim jest fretka, tym bardziej, że fretki pomagają w polowaniach na króliki
i nie ważne, czy to będzie samiczka, czy samczyk, królik to potencjalny obiad
sawczenko
 


Powrót do Fretki do adopcji (Ogólnodostępny)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron