Kupię, zaadoptuję, przyjmę samiczkę

Dział do umieszczania informacji o chęci adoptowania fretki.

Kupię, zaadoptuję, przyjmę samiczkę

Postprzez ipak » 27 lis 2012, o 09:25

Samiczkę do roku, Opolszczyzna/Śląsk - czasami dalsze zakątki Polski.
Posiadam doświadczenie, dużą klatkę, hamaczki, jedzonko i najważniejsze - kochający domek.
ipak
 

Re: Kupię, zaadoptuję, przyjmę samiczkę

Postprzez Marfi » 27 lis 2012, o 11:12

Zapraszam na stronę www.fretek.org do zakładki "adopcje". Proszę kontaktować się z osobami podanymi w kontakcie przy konkretnym ogłoszeniu.
Avatar użytkownika
Marfi
Członek Zwyczajny
 
Posty: 2277
Dołączył(a): 13 sie 2009, o 10:13
Lokalizacja: Wawa/Ząbki

Re: Kupię, zaadoptuję, przyjmę samiczkę

Postprzez Gość » 29 lis 2012, o 10:43

Witam mam do wydania za darmo 2 sztuki samiczka i samiec w wieku 7 miesiecy samiec ma ubarwieniejak gronostaj jasny do tego klatka smyczki preparaty higieniczne transporter poidelka kuweta miseczki i hamaki urodzilo mi sie dziecko i niestety nie moge juz sie tak opiekowac maluchami posiadaja aktualne szczepienia i ksiazeczki zdrowia oraz faktury zakupu w renomowanym sklepie pozdrawiam i prosze o kontakt 662 03 81 81 Łodzkie
Gość
 

Re: Kupię, zaadoptuję, przyjmę samiczkę

Postprzez Gość » 29 lis 2012, o 10:44

Witam mam do wydania za darmo 2 sztuki samiczka i samiec w wieku 7 miesiecy samiec ma ubarwieniejak gronostaj jasny do tego klatka smyczki preparaty higieniczne transporter poidelka kuweta miseczki i hamaki urodzilo mi sie dziecko i niestety nie moge juz sie tak opiekowac maluchami posiadaja aktualne szczepienia i ksiazeczki zdrowia oraz faktury zakupu w renomowanym sklepie pozdrawiam i prosze o kontakt 662 03 81 81 Łodzkie
Gość
 


Powrót do Przygarnę fretkę (Ogólnodostępny)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron