Przygarne fretke / fretki, chetnie dorosle

Dział do umieszczania informacji o chęci adoptowania fretki.

Przygarne fretke / fretki, chetnie dorosle

Postprzez Nanhoo » 15 kwi 2010, o 21:46

Witam,
do mojej bandy 2 dziewczyn i chłopca szukam fretka/fretki jako towarzysza/-y dla ATOSA. Atos jest rocznym uroczym frecim chłopcem którego w październiku zeszłego roku przez nieuwagę mojej opiekunki do dzieci pogryzł pies sąsiadów. W wyniku doznanych rozległych obrażeń (przez miesiąc walczyliśmy z pomocą dr Barana o życie Atosa) ma trwały uraz nerek i skazany jest prawdopodobnie do końca życia na karmę niskobiałkową typu RENAL. W związku z tym musi mieszkać w osobnej klatce (kiedy wychodzę z domu np do pracy lub frety są karmione) i cierpi straszliwie. Niestety ATOS to straszny żarłok, a moje dziewczyny jedzą prawie wyłącznie mięsko surowe z kośćmi i sucha karmę "na życzenie", ale normalna, wysokobiałkową. Dlatego szukam mu towarzysza/towarzyszy którzy być może muszą prowadzić podobne życie i będą się chciały z nim zaprzyjaźnić. Jestem w stanie zapewnić im miły dom z miłymi fretami, opiekę lekarska (korzystamy w krakowskiej ARCE z usług Dr. Barana) oraz ewentualnie konieczne leki i specjalna karmę. Wiem, ze prawdopodobieństwo znalezienia podobnie skazanej na dietę fretki jest badzo małe ale może zdarzy się, ze jakiś ogon będzie potrzebował właśnie takiego domku, a nasz częściowo samotny kawaler zdobędzie ta droga towarzysza do wspólnego próbowania ile "fretki" zmieści się w hamaczku. Nie mam sumienia skazywać zdrowej fretki na życie "na diecie", wiec staram się ATOSOWI zapewnić maksimum kontaktu z Gafa i Spinka, ale jednak duza cześć dnia w tygodniu musi spędzać sam w klatce, podczas kiedy dziewczyny maja siebie nawzajem.

kontakt do mnie to : Nanhoo@email.de lub Nanhoo@poczta.onet.pl
Nanhoo
 

Re: Przygarne fretke / fretki, chetnie dorosle

Postprzez Ezyna » 12 maja 2010, o 01:23

Dobrzy ludzie nie krzywdzą zwierząt i nie pozwalają na to innym
tel. 606 474 362
Avatar użytkownika
Ezyna
Zarząd SPF
 
Posty: 2530
Dołączył(a): 6 sie 2009, o 23:22
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz

Re: Przygarne fretke / fretki, chetnie dorosle

Postprzez Ezyna » 12 lis 2010, o 13:25

:D :D :D Rozmawiałam z Nanhoo. Tobik najprawdopodobniej znajdzie u niej wymarzony dom :!: :clap:
Porobię w Wawie wszystkie konieczne badania - w poniedziałek badanie krwi i moczu, następnie usg u dr Marcińskiego i zawieziemy Tobiasza do Krakowa.
Jak bardzo się cieszę nie muszę mówić, ci wszyscy, którzy wspierają Tobka wiedzą.
Dobrzy ludzie nie krzywdzą zwierząt i nie pozwalają na to innym
tel. 606 474 362
Avatar użytkownika
Ezyna
Zarząd SPF
 
Posty: 2530
Dołączył(a): 6 sie 2009, o 23:22
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz

Re: Przygarne fretke / fretki, chetnie dorosle

Postprzez Ania90 » 12 lis 2010, o 13:44

Bardzo się cieszę. ;)
Avatar użytkownika
Ania90
Zarejestrowany Użytkownik
 
Posty: 316
Dołączył(a): 3 paź 2010, o 19:36
Lokalizacja: Starowa Góra / Łódź

Re: Przygarne fretke / fretki, chetnie dorosle

Postprzez kojot » 12 lis 2010, o 15:50

Ależ fantastycznie! :D
kojot
Koordynator Ogólnopolski
 
Posty: 519
Dołączył(a): 7 sie 2009, o 20:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przygarne fretke / fretki, chetnie dorosle

Postprzez agja » 24 mar 2011, o 00:16

Ale się cieszę! :clap:


Ostatnio przesunięty w górę 24 mar 2011, o 00:16 przez: Anonymous.
agja
Komisja Rewizyjna
 
Posty: 229
Dołączył(a): 28 wrz 2009, o 08:42
Lokalizacja: Nowe Lipiny/Wołomin


Powrót do Przygarnę fretkę (Ogólnodostępny)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron