Chciałabym adoptować

Chciałabym adoptować

Postprzez Akai1 » 2 sie 2014, o 17:43

Witam,
Chciałabym adoptować fretke. Do tej pory nie miałam takiego zwierzaka i nie wiem czy sobie poradzę. Więc za nim cokolwiek zrobię, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda opieka tych istotek. A po 2 czy jakbym się zdecydowała na opiekę, czy byłby ktoś taki co by mi pomógł choćby w przystosowaniu pokoju do pobytu Fretki? I może jakieś wspólne zakupy (bo tak naprawdę nie wiem co one potrzebują). Także chciałabym mieć jakiś stały kontakt (przynajmniej przez pierwsze tygodnie) w razie czego jakbym nie wiedziała co zrobić ;)
Tym czasem trochę o mnie:
mam 27 lat, wychowałam i wyszkoliłam 3 psy ( jeden został oddany na przewodnika, pozostałe 2 - dogoterapia). Miałam jeszcze koty ale już ich nie ma na tym świecie. Obecnie nie posiadam żadnych zwierzaków. Jestem konsekwentna i odpowiedzialna ( co pomagało w tresurze) Oczywiście otaczałam wszystkie zwierzaki pod moją opieką miłością, nawet gady, kiedy to dostałam je pod opiekę na jakieś 2 tyg. ( nie przepadam za nimi, ale myślę że one gorzej miały bo byłam obca ) Ważna jest dla mnie zabawa ale i dyscyplina, staram się to zrównoważyć. Oczywiście nie wiem jak sprawa wygląda z fretkami, jednak mam nadzieje że z waszą pomocą sobie poradzę.
Mój nick to Akai ale jeszcze konto mam nieaktywne.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Akai1
 

Re: Chciałabym adoptować

Postprzez SYLWIA7 » 3 sie 2014, o 00:56

Napisz skąd jesteś.
Koordynator Regionalny lubuskiego, tel. 695 948 991
Avatar użytkownika
SYLWIA7
Zarząd SPF
 
Posty: 1697
Dołączył(a): 7 sie 2009, o 10:00
Lokalizacja: Żary Lubuskie


Powrót do Informacyjny (Ogólnodostępny)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron