Telefon Alarmowy

Telefon Alarmowy

Postprzez Ezyna » 3 wrz 2015, o 09:06

Telefon Alarmowy SPF
48 883 324 684
Dobrzy ludzie nie krzywdzą zwierząt i nie pozwalają na to innym
tel. 606 474 362
Ezyna
Zarząd SPF

Re: Telefon Alarmowy

Postprzez Paula81 » 9 wrz 2015, o 22:30

Myślę, że powinien być dobrze widoczny na stronie SPFu, a nie jest..
tel. 506-520-570
mail paulina.pielin@wp.pl
Paula81
Zarejestrowany Użytkownik

Postprzez Mysia » 18 wrz 2015, o 20:48

Paula81 napisał(a):Myślę, że powinien być dobrze widoczny na stronie SPFu, a nie jest..

Nie jest, bo nie mamy na stanie informatyka, a Mysia redagująca stronę przeznaczyła grubo ponad godzinę swojego czasu, żeby to zrobić, ale poległa :|
Mysia

Postprzez Gabriela » 25 wrz 2015, o 16:41

Mysiu, a może wpisać numer w miejscu pod menu - na ruchomym polu. Pokazują się info z 2011 roku - warto byłoby ograniczyć liczbę linków na rzecz pokazywania się numeru tel co drugi komunikat.
Co o tym sądzisz?
Gabriela

Postprzez Mysia » 28 wrz 2015, o 15:26

Gabriela napisał(a):Mysiu, a może wpisać numer w miejscu pod menu - na ruchomym polu. Pokazują się info z 2011 roku - warto byłoby ograniczyć liczbę linków na rzecz pokazywania się numeru tel co drugi komunikat.
Co o tym sądzisz?

W tym miejscu pokazują się na zmianę wszystkie opublikowane i nie zdjęte informacje z kategorii "Z ostatniej chwili". Nie mam kompetencji, żeby orzec to ze stuprocentową pewnością, ale wydaje mi się, że nie można byłoby tego zrobić, nie likwidując całej kategorii, w której publikujemy sporo informacji. Mnie najbardziej sensownym miejscem wydaje się to tuż poniżej numeru konta, ale - patrz wyżej. Kilka (10?) dni temu poprosiłam Krzyśka o pomoc w zamieszczeniu na stronie sprawozdania za 2014 i wyróżnieniu numeru, bo (jak wspomniałam) nie potrafię tego zrobić.
Nie będę tu narzekać na to, że tak naprawdę zgłaszałam się do REDAGOWANIA tekstów, które mają trafić na stronę, nie do pisania i wrzucania dziesiątków newsów ;)
Mysia

Powrót do Informacyjny (Ogólnodostępny)