karma

karma

Postprzez silex » 21 wrz 2011, o 14:14

witam ;) mam pytanie ;) znajoma polecila mi karme PERFECT FIT junior , dla kotow dla mojej freti ;) . Myslicie ,ze moge ja tym karmic?;)
silex
 

Re: karma

Postprzez Milo » 21 wrz 2011, o 14:23

Zachęcam do odwiedzenia forum fretkowego: http://www.fretek.org.pl
jest tam dział "żywienie" gdzie jest wiele informacji o różnych karmach w tym o karmach suchych. Tam można też podyskutować i wymienić poglądy na tematy żywienia naszych pupili.
Szczegóły tutaj: http://forum.fretki.org.pl/viewtopic.ph ... &start=925 (pierwszy, najstarszy post)
Wspomniana karma jest kiepska dla fretek. W podanym wątku znajdziesz wiele znacznie lepszych produktów.
Avatar użytkownika
Milo
Członek Zwyczajny
 
Posty: 3721
Dołączył(a): 23 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: karma

Postprzez silex » 21 wrz 2011, o 14:48

dzięki ;) a Ty , jaka karmę dajesz swojej fretce?;) , bo u mnie w sklepie jest tylko CLIFFI FURBETTO i TROPIFIT FERRET ;)
a ostatnio karmilam ja karma BRIT dla kotow, tak polecila mi pani w sklepie ;)
silex
 

Re: karma

Postprzez Mag_ » 21 wrz 2011, o 18:21

Panie/panowie w sklepach zoologicznych raczej mają małą wiedzę, nie sugeruj się. Zajrzyj na stronę którą podała Ci Milo :)
Mag_
Koordynatorzy Regionalni
 
Posty: 799
Dołączył(a): 27 mar 2010, o 17:00
Lokalizacja: Kielce

Re: karma

Postprzez Mysia » 21 wrz 2011, o 20:26

I nie zapominaj, że są jeszcze internetowe sklepy z art. dla zwierząt, w których możesz kupić polecane przez nas wartościowe karmy taniej. Często sklepy te mają też znacznie większy wybór produktów, niż sklepy stacjonarne :) Sama zaopatruję tak swoje futrzaki od 5 lat.
Avatar użytkownika
Mysia
Zarejestrowany Użytkownik
 
Posty: 1375
Dołączył(a): 27 wrz 2009, o 20:10
Lokalizacja: Warszawa, Bródno

Re: karma

Postprzez silex » 21 wrz 2011, o 23:03

Dziękuje!!!
Z tym sklepem internetowym to rzeczywiście dobry pomysł:) myślę, że właśnie w ten sposób to ogarnę:)...
A przy okazji może macie linka do jakiegoś dobrego sklepu?
silex
 

Re: karma

Postprzez Chica » 1 lut 2012, o 16:20



Ostatnio przesunięty w górę 1 lut 2012, o 16:20 przez: Anonymous.
Avatar użytkownika
Chica
Koordynatorzy Regionalni
 
Posty: 724
Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 13:41
Lokalizacja: Poznań/Mosina


Powrót do Informacyjny (Ogólnodostępny)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron