POMOZCIE MOJEMU FREDZIOWI

POMOZCIE MOJEMU FREDZIOWI

Postprzez lilianaangiel » 10 kwi 2012, o 15:29

pomozcie co zrobic moj 7 letni Fredzio stracil 2 tygodnie temu swojego przyjaciela Felusia od tej pory nie bawi sie jest ciagle ospaly i strasznie smutny ciagle go szuka nawet spacer nie sprawia mu takiej radosci jak kiedys prosze pomozcie
lilianaangiel
 

Re: POMOZCIE MOJEMU FREDZIOWI

Postprzez Agulec » 10 kwi 2012, o 15:41

Fretki bardzo przeżywają odejście swoich towarzyszy. Żałoba trwa nawet miesiąc. Musisz poświęcić Fredziowi jak najwięcej uwagi :(
Avatar użytkownika
Agulec
Członek Wspierający
 
Posty: 2133
Dołączył(a): 27 sie 2009, o 21:11
Lokalizacja: Warszawa/Gocław

Re: POMOZCIE MOJEMU FREDZIOWI

Postprzez Gość » 10 kwi 2012, o 15:46

Poswiecamy tylko ze on tak jakby nie byl nasz omija nas nie spodziewalam sie ze tak bedzie cierpial myslimy o adopcji drugiej fretki ale nie wiem czy to dobry pomysl na ta chwile nie chcialabym go bardziej skrzywdzic
Gość
 

Re: POMOZCIE MOJEMU FREDZIOWI

Postprzez Mirbla » 10 kwi 2012, o 16:46

Miałam podobna sytuację, mój Cytryn prawie zagłodzil się na śmierć z tęsknoty, nie pomagalo noszenie, mizianie ani karmienie. Po dwóch tygodniach cierpień freciaka w trybie pilnym podjęłam decyzję o adopcji ogonków(dwóch ;) ) , dość szybko wszystko wróciło do normy, mimo że nie było miłości od pierwszego wejrzenia :) . Może też rozważ adopcję jakiegoś dojrzałego ogonka.
Mirbla
Zarząd SPF
 
Posty: 663
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 23:51
Lokalizacja: Warszawa Włochy

Re: POMOZCIE MOJEMU FREDZIOWI

Postprzez warszawiak » 10 kwi 2012, o 19:33

Też miałem podobną sytuację z OGONEM po śmierci Edka, Ogon złapał doła nic nie jadł
smętny jak nie fretka, zapadła decyzja adopcji Albinka który przywrócił do życia Ogona swoim żywiołowym zachowaniem
Avatar użytkownika
warszawiak
Członek Wspierający
 
Posty: 124
Dołączył(a): 19 sie 2009, o 22:17
Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz


Powrót do Informacyjny (Ogólnodostępny)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron